wielka księga kosmetyków naturalnych, rytuały piękna i sekretne receptury z różnych stron świata, marta marakchi, ewa potocka, uroda, pielęgnacja, kosmetyki naturalne, przepisy na kosmetyki

W minioną środę na antenie TVP2 w „Pytaniu na Śniadanie” Anna Dereszowska, Marta El Marakchi, Marzena Rogalska i Tomasz Kammel rozmawiali o „Wielkiej Księdze Kosmetyków Naturalnych”.

Autorka księgi opowiadała między innymi o tym, jak nadać swoim włosom odcień słynnego weneckiego blondu oraz o cudownych właściwościach karaibskiej maseczki z kożucha na mleku. Anna Dereszowska przygotowała dla telewidzów dwa przepisy z rozdziału o greckich sposobach pielęgnacji. A na koniec Tomasz Kammel rozdał telewidzom trzy egzemplarze naszej książki.

Kto nie widział, może obejrzeć na stronie „Pytania na śniadanie”:

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/47474756/rytualy-piekna-w-roznych-czesciach-swiata?fbclid=IwAR1RquM9WNnGbBe0omQLIgQW_fKq8nOfp5KEhD1bmbeOt0GobPZLWEd7ExU

Bye, witches!

Fascynują Cię rytuały piękna z różnych stron świata? Chcesz wiedzieć, jak dbają o urodę kobiety w innych krajach? Jak Indianki powiększały sobie biusty i depilowały nogi? Czym Aborygenki walczyły z cellulitem, rozstępami i zmarszczkami? Czy meksykański masaż kaktusem boli? Kup naszą „Wielką Księgę Kosmetyków Naturalnych”.

 

(Visited 205 times, 1 visits today)
zaklinaczka urody
it@organicvillage.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *