Wszystkie świadome i przebudzone duchowo wiedźmy, które które chcą nauczyć się, jak być piękną mądrze i czerpać przyjemność z codziennej pielęgnacji, zapraszamy na pierwsze warsztaty online z cyklu: „Twórz z nami kosmetyki w domu. 100 % naturalne”. Warsztaty na bazie „Wielkiej Księgi Kosmetyków Naturalnych” będzie prowadzić Marta El Marakchi (autorka książki) oraz Ewa Potocka, (autorka filmów i ilustracji które znajdziesz na naszych stronach, blogach i w książce).

Pielęgnacja to nie tylko kosmetyki, ale również (a może przede wszystkim) zdrowe odżywianie, holistyczna filozofia życia, aktywność fizyczna i intelektualna, umiejętność odpoczywania i cieszenia się każdą chwilą. Oj będziemy celebrować każdą chwilę! Będziemy czarować, będziemy pieklić, będziemy diablić… Pokażemy Wam, jak wyczarować super kosmetyki z tego, co macie tu i teraz… gdziekolwiek się znajdujecie. Poczuj się jak szalona alchemiczka w kosmetycznym laboratorium świata! Bądź glam, bądź chic, bądź sobą!

16 stycznia o godzinie 12:15
Rezerwuj czas

Pierwsze warsztaty są FREE!!! Następne będą dostępne tylko dla posiadaczy Wielkiej Księgi Kosmetyków Naturalnych, która będzie naszym podręcznikiem.

Poznaj nas, nasze blogi, filmy:
https://www.facebook.com/WielkaKsiegaKosmetykowNaturalnych/
http://kosmetykinaturalne.organicvillage.pl/

Zapraszamy również do zakupu tej specjalnej książki, w której znajdziesz ponad 500 receptur na kosmetyki DIY z ponad 50 krajów świata!

Bye, witches!

Fascynują Cię rytuały piękna z różnych stron świata? Chcesz wiedzieć, jak dbają o urodę kobiety w innych krajach? Jak Indianki powiększały sobie biusty i depilowały nogi? Czym Aborygenki walczyły z cellulitem, rozstępami i zmarszczkami? Czy meksykański masaż kaktusem boli? Kup naszą „Wielką Księgę Kosmetyków Naturalnych.

(Visited 190 times, 1 visits today)
zaklinaczka urody
it@organicvillage.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *