wielka księga kosmetyków naturalnych, rytuały piękna i sekretne receptury z różnych stron świata, marta marakchi, ewa potocka, uroda, pielęgnacja, kosmetyki naturalne, przepisy na kosmetyki

To nie Prima Aprilis! Spieszymy z dobrymi nowinami. W najnowszym, wiosennym wydaniu magazynu „Businesswoman & life” wraz z dodatkiem „MY Beauty & life” znajdziecie recenzję naszej książki.

Magazyn poświęcił „Wielkiej Księdze Kosmetyków Naturalnych” całą rozkładówkę i zamieścił kilka przykładowych przepisów kosmetycznych do wykonania w domu. Bawcie się dobrze!

„Businesswoman & life” do nabycia w salonach Empik, Relay, Inmedio, Ruch, Poczta Polska. Tych, którzy wolą wersję mobilną na telefony komórkowe zapraszamy do aplikacji GooglePlay i  AppStore. Magazyn można też kupić i czytać na komputerach/laptopach na stronie https://bwl.publuu.com/

Bye, witches!

Fascynują Cię rytuały piękna z różnych stron świata? Chcesz wiedzieć, jak dbają o urodę kobiety w innych krajach? Jak Indianki powiększały sobie biusty i depilowały nogi? Czym Aborygenki walczyły z cellulitem, rozstępami i zmarszczkami? Czy meksykański masaż kaktusem boli? Kup naszą „Wielką Księgę Kosmetyków Naturalnych”.

 

(Visited 90 times, 3 visits today)
zaklinaczka urody
it@organicvillage.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *