Jak powstają spersonalizowane kremy u Ester? VIDEO

Każda z nas jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Każna z nas też jest inna i ma inne wymagania, jeśli chodzi o kosmetyki i pielęgnację. Jeśli coś jest do wszystkiego i dla każdego, to znaczy że jest do niczego – z takiego założenia wychodzi Ester, Hiszpanka którą spotkałyśmy w naszej kosmetycznej podróży dookoła świata.

Ester prowadzi restaurację Fez Lounge w Fezie, w Maroku. Przypadkowa herbata u Ester była dla nas ciekawym odkryciem. Najpierw dowiedziałyśmy się, że możemy zamówić u niej spersonalizowaną herbatę zrobioną przez radiestetkę, a później, że Ester tworzy też naturalne, spersonalizowane kremy na różne problemy skórne. W tym odcinku przygotuje specjalny krem dla Ani, która ma problem z wypryskami na twarzy. Możecie śledzić cały proces przygotowania takiego kremu.

Adiós, witches!

Fascynują Cię rytuały piękna z różnych stron świata? Chcesz wiedzieć, jak dbają o urodę kobiety w innych krajach? Jak Indianki powiększały sobie biusty i depilowały nogi? Czym Aborygenki walczyły z cellulitem, rozstępami i zmarszczkami? Czy meksykański masaż kaktusem boli? Kup naszą „Wielką Księgę Kosmetyków Naturalnych.

 

(Visited 177 times, 2 visits today)
zaklinaczka urody
it@organicvillage.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *